3D fotorámeček s otiskem Inlea4Fun | Dětské doplňky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka
Akcia

3D fotorámeček s otiskem Inlea4Fun

Hledáte ten   správný dárek   pro čerstvých rodičů? Nabízíme Vám   sadu na otisk děťátka , se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit   krásnou vzpomínku   na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. & Nbsp; Krásná sada na výrobu sádrového otisku ručičky nebo nožičky děťátka   zaručeně potěší všechny rodiče . ... Čítaj ďalej
- 31%
488 Kč
336 Kč
Posledních 6 kusů skladem
Očakávané doručenie 23. září
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: OB15

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hledáte ten   správný dárek   pro čerstvých rodičů? Nabízíme Vám   sadu na otisk děťátka , se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit   krásnou vzpomínku   na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. & Nbsp; Krásná sada na výrobu sádrového otisku ručičky nebo nožičky děťátka   zaručeně potěší všechny rodiče . Sada obsahuje rám do kterého lze vložit fotku dítěte a 3D otisky děťátka. Pro výrobu 3D otisku je třeba ponořit ruku či nohu dítěte do měkké hmoty, ve které ji chvilku podržíte.

Když hmota trošku ztvrdne, dáte ji dolů a zalijete přiloženou zmesou.Tá o několik minut ztuhne a po vybrání je z ní   odlitek nožičky či ručičky   vašeho děťátka hotový.   Balení obsahuje i   podrobný návod   k použití, díky kterému bude výroba otisku opravdu jednoduchá. Celá sada is návodem je zabalena v   krásné barevné krabici , která je vhodná jako dárkové balení. Hmota, která se nachází v sadě je zdravotně   nezávadná   o čemž svědčí certifikáty.

Vlastnosti produktu:

• originální a kreativní dárek

• podrobný návod součástí balení

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky