3D fotorámeček s otiskem Inlea4Fun | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!
Novinka

3D fotorámeček s otiskem Inlea4Fun

Hledáte ten   správný dárek   pro čerstvých rodičů? Nabízíme Vám   sadu na otisk děťátka , se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit   krásnou vzpomínku   na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. & Nbsp; Krásná sada na výrobu sádrového otisku ručičky nebo nožičky děťátka   zaručeně potěší všechny rodiče . ... Čítaj ďalej
434 Kč
Poslední 4 kusy skladem
Očekávané doručení 7. červen
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: OB15

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hledáte ten   správný dárek   pro čerstvých rodičů? Nabízíme Vám   sadu na otisk děťátka , se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit   krásnou vzpomínku   na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. & Nbsp; Krásná sada na výrobu sádrového otisku ručičky nebo nožičky děťátka   zaručeně potěší všechny rodiče . Sada obsahuje rám do kterého lze vložit fotku dítěte a 3D otisky děťátka. Pro výrobu 3D otisku je třeba ponořit ruku či nohu dítěte do měkké hmoty, ve které ji chvilku podržíte.

Když hmota trošku ztvrdne, dáte ji dolů a zalijete přiloženou zmesou.Tá o několik minut ztuhne a po vybrání je z ní   odlitek nožičky či ručičky   vašeho děťátka hotový.   Balení obsahuje i   podrobný návod   k použití, díky kterému bude výroba otisku opravdu jednoduchá. Celá sada is návodem je zabalena v   krásné barevné krabici , která je vhodná jako dárkové balení. Hmota, která se nachází v sadě je zdravotně   nezávadná   o čemž svědčí certifikáty.

Vlastnosti produktu:

• originální a kreativní dárek

• podrobný návod součástí balení


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!